6500RPM
6500RPM
6500RPM
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
6500RPM

---6500RPM--- Autós fórum, autós témák, autós topic, autós videók, autós hírek, autós viccek, autós képek...
 
AcasaAcasa  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Drag & Drift Night - Tököl

In jos 
AutorMesaj
6500RPM
Admin
6500RPM


Hozzászólások száma : 195
Points : 257
Join date : 03/06/2010
Age : 35
Tartózkodási hely : Szatmárnémeti

Drag & Drift Night - Tököl Empty
MesajSubiect: Drag & Drift Night - Tököl   Drag & Drift Night - Tököl Icon_minitimeVin Iun 04, 2010 9:01 pm

Drag & Drift Night - Tököl News_20100604113834
Üvöltő lóerők éjszakája
Egyszerű a képlet! Gyorsulás + Drift x Éjszaka = Június 12. Tököl!

Emlékeztek még az éjszakai versenyek varázsára? Ugye milyen jók voltak? Már nem kell sokat várni, hogy újra átélhessétek, mert Június 12-én Szombaton este éjszakai gyorsulási és drift verseny vár a Tököli repülőtéren!
Elérkezett az idõ, hogy valami igazán különlegeset lássanak az autósportok szerelmesei. Ezen a júniusi éjszakán – csillagfényben - régi illegális autóversenyek hangulatát idézik fel az autóikat hol keresztben, hol gyorsan terelő profi és amatőr versenyzők. A tököli aszfalton elõször kerül megrendezésre esti DRIFT futam, a szomszédos aszfaltcsíkon pedig gyorsulás vadítja a programot, 201 méter száguldás az egyik pályán, páros csaták csakis keresztben a másikon, bevállalsz velük egy éjszakát?
A kilátogatóknak mindenképp maga a kánaán lesz a tököli reptér ezen az estén, és hogy az se unatkozzon, aki régi motorosnak számít, rengeteg újdonság fűszerezi mind a DRIFT, mind a gyorsulás futamát.
A negyedmérföldes őrült menetet - 2008 óta először - ismét felváltja a 201 méteres táv, és hogy a nézők is kellőképpen elszédüljenek, minden fordított terepen történik, mint ahogy eddig megszokhatták. Kivilágított asztfaltcsík, száguldó verdák, autószépségverseny, hangnyomás verseny, illegál hangulat, ott a helyed!

A tököli kocka most sem tartogat kevesebb meglepetést a DRIFT rajongóknak, de megkockáztatjuk, hogy a pilótáknak sem, talán az eddigi legnehezebb pályával találkozhatnak a kilátogatók. Ez nemcsak azt jelenti, hogy a látványt brutális lesz, de a beesési sebességek bőven 140 km/h körül lesznek, ehhez tegyük hozzá, hogy az autó ekkor már lapján csúszik. Vajon ki fogja uralni a tököli éjszakát? Betétprogramként egy igazi csemegét láthatnak a nézők, Szabó Gergő rallyversenyző hosszú idő óta először látható magyar versenypályán, egy Mitsubishi EVO versenyautóval fogja szórakoztatni a nagyérdeműt.
2 verseny, 1 helyszín = DRIFT és GYORSULÁS a tököli reptéren június 12-én éjjel!
Kapunyitás délután 4 órakor, bővebb információk: drifter.hu és futam.hu

HOTEL INFO: +3620-537-41-47
Apartmans, hostels (Budapest) + 36 30 955 19 69

Jegyárak:
(12 év alatt a belépés ingyenes!)
Belépőjegy ára: 2500,- HUF - ELŐVÉTELBEN: 2200,- HUF www.tex.hu
Gyorsulás Amatőr nevezési díj: 2000,- HUF
Gyorsulás Pro nevezési díj: 5000,- HUF
Hangnyomás verseny: 1000,- HUF
Autószépségverseny: Cs.hu Klubkártyával ingyenes!

Bővebb információk: 70-522-00-16 v. info@futam.hu

Megközelítés (Tököli reptér II. kapu):
Gyalogosan: Budapestről a Vágóhídtól fél óránként induló ráckevei HÉV-vel Tököl állomásig, majd onnan menetrend szerint közlekedő autóbusszal. Vagy Csepelről (Koltoi A. u.) átszállás nélkül az óránként induló Volánbusz járattal Tököl-Bíróház megállóig.
Gépjárművel: az M0-ás körgyűrűn a Halásztelki leágazásnál kell letérni, majd onnan Szigethalmon át Tökölig.

(info:http://www.futam.hu/dragmag.php?drag=187)
Sus In jos
https://6500rpm.hungarianforum.com
 
Drag & Drift Night - Tököl
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» drift
» Bomba! Energy Drink Drift Zárófutam

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
6500RPM :: Rendezvények :: Rendezvények Szatmárnémetin kívül-
Mergi direct la: