6500RPM
6500RPM
6500RPM
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
6500RPM

---6500RPM--- Autós fórum, autós témák, autós topic, autós videók, autós hírek, autós viccek, autós képek...
 
AcasaAcasa  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Sport klub

In jos 
+6
atirabutsu
DevilR19
cri7sti
Dr.Gal
tussy
6500RPM
10 participanți
Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
AutorMesaj
6500RPM
Admin
6500RPM


Hozzászólások száma : 195
Points : 257
Join date : 03/06/2010
Age : 35
Tartózkodási hely : Szatmárnémeti

Sport klub Empty
MesajSubiect: Sport klub   Sport klub Icon_minitimeMar Iun 22, 2010 2:38 am

Ezt talaltam a neten.Kb ezek kellenek hogy csinaljuk mi is hiv atalos sport klubbot.
Beválaljuk???
Informatii cu privire la infiintarea unui club sportiv PDF Imprimare E-mail

Pentru a infiinta un club sportiv trebuie sa urmati pasii urmatori :

1).- intocmiti impreuna cu membrii fondatori (minimum 3 membri), un Statut si un Act Constitutiv (Proces-Verbal de constituire), respectand prevederile Legii 69/2000 si ale OUG 26/2000, in forma legalizata notarial;
2).- depuneti la Ministerul Justitiei o cerere tip de rezervare a denumirii clubului, platind o taxa la trezorerie;
Ministerul Justitiei va va transmite un document de rezervare, valabil 60 de zile. Este obligatoriu sa scrieti astfel in cererea de rezervare a denumirii : " asociatia sportiva : Clubul... (numele ales)".
Nu omiteti ca peste tot in Statut si in celelalte documente sa apara aceeasi titulatura.
3).- clubul trebuie sa aiba un sediu trecut in Statut si acte legale de folosinta al acestuia.
4).- deschideti un cont pe club, avand minim 3 salarii minime/economie si solicitati un extras de cont

Toate aceste documente se depun la judecatoria sau tribunalul teritorial, care emite o Hotarare Judecatoreasca de infiintare a clubului sportiv si elibereaza un Certificat de Inregistrare in Registrul National al Asociatiilor si Fundatiilor;
Actele normative care stau la baza infiintarii clubului sunt : Legea 69/2000, OUG 26/2001si HG 884/2001(documente aflate pe site-ul ANS : www.gov-sport.ro)
5).- realizati stampila clubului

Pentru obtinerea Certificatului de Identitate Sportiva si a Avizului de Functionare, la Agentia Nationala pentru Sport/Registrul Sportiv, cu adresa in Bucuresti, Sectorul 2, Str.Vasile Conta nr.16, tel.:021-3076453,
trebuiesc depuse urmatoarele acte :

- cereri TIP, completate in original (una pentru obtinere CIS, una pentru obtinere Autorizatie de functionare)
- Statut in copie legalizata sau in original;
- Actul Constitutiv (Procesul Verbal de constituire) in copie legalizata sau in original;
- dovada sediului;
- copie dupa rezervarea denumirii clubului;
- Hotararea Judecatoreasca IREVOCABILA si DEFINITIVA, in original (se vor solicita la Tribunal sau la Judecatorie, minimum 5 copii originale)
- Certificatul de Inregistrare al clubului in Registrul Asociatiilor si Fundatiilor, in original emis de Tribunal sau Judecatorie;
- extrasul de cont

Afilierea la FRM necesita urmatoarele documente :

1.Cerere de afiliere (model anexat)
2.Statutul - copie legalizata;
3.Actul constitutiv -copie legalizata;
4.CIS - copie legalizata;
5.Hotararea Judecatoreasca de infiintare - copie simpla;
6.Certificatul de Inscriere in Registrul National al
Asociatiilor si Fundatilor - in copie legalizata;
7.Certificatul de inmatriculare in Registrul comertului-in copie legalizata,
(in cazul in care clubul este societate pe actiuni);
8.dovada sediului - copie simpla;
9.extras de cont;
10.dovada achitarii taxei de afiliere si a cotizatiei avand c/v a 100
Eur+200 Eur, la
cursul BNR, din ziua executiei paltii in contul FRM :
RO19RNCB0094067588460002 deschis la BCR Agentia Ianucului-Bucuresti.
Sus In jos
https://6500rpm.hungarianforum.com
tussy
tag
tag
tussy


Hozzászólások száma : 126
Points : 140
Join date : 05/06/2010
Age : 35
Tartózkodási hely : Szatmarnemeti :)

Sport klub Empty
MesajSubiect: Re: Sport klub   Sport klub Icon_minitimeMar Iun 22, 2010 6:26 am

ez nekem kinai Razz magyarositas nincs? Very Happy:D:D:D: bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce
Sus In jos
Dr.Gal
újonc
újonc
Dr.Gal


Hozzászólások száma : 25
Points : 25
Join date : 07/06/2010

Sport klub Empty
MesajSubiect: Re: Sport klub   Sport klub Icon_minitimeMier Iun 23, 2010 4:25 am

En meg el se olvastam Laughing Razz ha nem szanom ra magam majd elmagyarazza valaki ha akarja Razz
Sus In jos
tussy
tag
tag
tussy


Hozzászólások száma : 126
Points : 140
Join date : 05/06/2010
Age : 35
Tartózkodási hely : Szatmarnemeti :)

Sport klub Empty
MesajSubiect: Re: Sport klub   Sport klub Icon_minitimeMier Iun 23, 2010 5:04 am

en igerem elmagyarazom de meg az elso sort probalom meg erteni Razz pirat pirat pirat pirat pirat pirat pirat pirat pirat pirat pirat
Sus In jos
cri7sti
tag
tag
cri7sti


Hozzászólások száma : 100
Points : 117
Join date : 04/06/2010
Age : 38

Sport klub Empty
MesajSubiect: Re: Sport klub   Sport klub Icon_minitimeMier Iun 23, 2010 5:19 pm

inkab nezd meg hogy mi kel hogy foci csapatot csinalyunk az cucossab Razz

Basketball
bounce es majd focizunk
Sus In jos
DevilR19
tag
tag
DevilR19


Hozzászólások száma : 94
Points : 108
Join date : 04/06/2010
Age : 37

Sport klub Empty
MesajSubiect: Re: Sport klub   Sport klub Icon_minitimeMier Iun 23, 2010 6:21 pm

Szerintem megcsinalhatjuk es akkor lessz vegre egy uj autos klub szatmaron es fogunk tudni szervezni db kupat
Sus In jos
tussy
tag
tag
tussy


Hozzászólások száma : 126
Points : 140
Join date : 05/06/2010
Age : 35
Tartózkodási hely : Szatmarnemeti :)

Sport klub Empty
MesajSubiect: Re: Sport klub   Sport klub Icon_minitimeJoi Iun 24, 2010 1:49 am

en a focira szavazok azokra jol buknak a csajok Smile yo yo yo yo yo yo yo yo yo yo
Sus In jos
Dr.Gal
újonc
újonc
Dr.Gal


Hozzászólások száma : 25
Points : 25
Join date : 07/06/2010

Sport klub Empty
MesajSubiect: Re: Sport klub   Sport klub Icon_minitimeJoi Iun 24, 2010 3:47 am

Szerintem h jo legyen csainaljunk 1 focizos autos sport klubot Laughing Very Happy Razz
Sus In jos
atirabutsu

atirabutsu


Hozzászólások száma : 7
Points : 7
Join date : 26/06/2010
Age : 50
Tartózkodási hely : Szatmarnemeti

Sport klub Empty
MesajSubiect: Re: Sport klub   Sport klub Icon_minitimeDum Iun 27, 2010 12:13 am

gyerekek, mar van egy hivatalos klub szatmaron az ASK ( www.autosportklub.ro ), mire lenne szukseg nektek klubra, fingotok sincs mit jelent, milyen feleloseg stb stb.
ugy gondoljatok hogy olyan konyu eljarni, meg ha meg is lesz majd meresztitek a segeteket benne? nem roszbol irom, higyetek el nekem.
Sus In jos
6500RPM
Admin
6500RPM


Hozzászólások száma : 195
Points : 257
Join date : 03/06/2010
Age : 35
Tartózkodási hely : Szatmárnémeti

Sport klub Empty
MesajSubiect: Re: Sport klub   Sport klub Icon_minitimeDum Iun 27, 2010 12:17 am

Tudunk rolla hogy mar van 1 de az evetne 1 rendezvenyt szervez a varosban es az is csak gyorsulasi... jovore kivancsi leszek mit fogsz szolni mikor 3-4 havonta lesz valami rendezveny a kornyeken...
Sus In jos
https://6500rpm.hungarianforum.com
atirabutsu

atirabutsu


Hozzászólások száma : 7
Points : 7
Join date : 26/06/2010
Age : 50
Tartózkodási hely : Szatmarnemeti

Sport klub Empty
MesajSubiect: Re: Sport klub   Sport klub Icon_minitimeDum Iun 27, 2010 12:19 am

6500RPM a scris:
Tudunk rolla hogy mar van 1 de az evetne 1 rendezvenyt szervez a varosban es az is csak gyorsulasi... jovore kivancsi leszek mit fogsz szolni mikor 3-4 havonta lesz valami rendezveny a kornyeken...

Ugy legyen! De addig még sok utat kell bejárni.
Eddig sikerült letenni valamit az asztalra? Mi az amit fel tudtok mutatni... ???
Sajnos ezek csak kamasz álmodozások.
NEE LEGYEN IGAZAM!
Sus In jos
6500RPM
Admin
6500RPM


Hozzászólások száma : 195
Points : 257
Join date : 03/06/2010
Age : 35
Tartózkodási hely : Szatmárnémeti

Sport klub Empty
MesajSubiect: Re: Sport klub   Sport klub Icon_minitimeDum Iun 27, 2010 12:25 am

nezd mar meg mikor keszult a forum es ez csak 1 forum eddig...ti a 365hp mar azert jo ideje megvagytok es magatoktol nem voltatok kepesek semmire,vagy az ACR vagy az ASK segitsegevel tudtatok szervezni valamiket...Attila inkab halgas es figyld fejlodesunket.Koszi.Nem szeretnek veszekedni.Mint mar mondtam mi tiszteletben tarjuk az ASK-t is mint sport klub es a 365hp-t is mint autos forum mi nem fikaztunk titeket ezert mi is elvarnank ezt tolletek foleg tolled mint 365hp alapitoja.
Sus In jos
https://6500rpm.hungarianforum.com
atirabutsu

atirabutsu


Hozzászólások száma : 7
Points : 7
Join date : 26/06/2010
Age : 50
Tartózkodási hely : Szatmarnemeti

Sport klub Empty
MesajSubiect: Re: Sport klub   Sport klub Icon_minitimeDum Iun 27, 2010 12:34 am

6500RPM a scris:
nezd mar meg mikor keszult a forum es ez csak 1 forum eddig...ti a 365hp mar azert jo ideje megvagytok es magatoktol nem voltatok kepesek semmire,vagy az ACR vagy az ASK segitsegevel tudtatok szervezni valamiket...Attila inkab halgas es figyld fejlodesunket.Koszi.Nem szeretnek veszekedni.Mint mar mondtam mi tiszteletben tarjuk az ASK-t is mint sport klub es a 365hp-t is mint autos forum mi nem fikaztunk titeket ezert mi is elvarnank ezt tolletek foleg tolled mint 365hp alapitoja.

Nem tudom miröl beszélsz.
Ja és senki nem fikázot senkit, ha te ugy veszed hogy amit irtam az fikázás, sorry!
Egyéként az attila ha megnézed az ASK oldalon alelnök, tehat amit csinalt a 365hp az egy és ugyanaz, valamint tudnod kell hogy rég nincs 365hp ugy ahogy te gondolod, egy akreditalt sajto, semmi több, nem csapat, nem banda... egy internetes ujság. Kapiszko? Ha nagyon akkarnank fikazni meg keresztbeteni rég meglehetett volna.
Egyébként ezt mondom hogypont az a baj hogy ebben a kisvárosban alig vagyunk néhányan és ahelyet hogy összefogjunk csoportokra szakadunk, ACR, ASK, 6500rpm, stb, stb. Ezért nincs 365hp mert ezt beláta hogy egységben az errö!
ENNYI, gondolkozz el rajta. Köszi.

PS: egyébként tutomal most is elkelene a segitség a DragRacingen, hol vagytok ilyenkor? (Ja, és nem csak DRAG lesz, hannem TuningShow, Drift TAXI, Rally TAXI és még sorolhatnám)
Sus In jos
6500RPM
Admin
6500RPM


Hozzászólások száma : 195
Points : 257
Join date : 03/06/2010
Age : 35
Tartózkodási hely : Szatmárnémeti

Sport klub Empty
MesajSubiect: Re: Sport klub   Sport klub Icon_minitimeDum Iun 27, 2010 12:49 am

atirabutsu a scris:
gyerekek, mar van egy hivatalos klub szatmaron az ASK ( www.autosportklub.ro ), mire lenne szukseg nektek klubra, fingotok sincs mit jelent, milyen feleloseg stb stb.
ugy gondoljatok hogy olyan konyu eljarni, meg ha meg is lesz majd meresztitek a segeteket benne? nem roszbol irom, higyetek el nekem.
De a mi dolgunk,ha belebukunk a mi szegyenunk a mi penzunket tesszuk bele nem ertem akkor miert kel ilyenek irni.En a 365hp re is azert regisztraltam mert gondoltam osszetartobbak es eljarogatunk majd osszevissza eggyut szorakozni satorozni mittudom en de ahogy eszrevettem ot csak a veszekedes ment minden heten foleg rendezvenyek utan mar az is baj volt ha valaki nem kerult fel a videora vagy kepre en ebbol nem kertem ezert hoztunk letre egy kulon forumot.
Itt még veszekedes nem volt delutanonkent ha jo ido van kimegyunk a varosba beszelgetni meginni valami stb.
Mi szeretettel varunk titeket ha lenne kedvetek csatlakozni.
Vagy ha te nem akarod velunk "mereszteni a segged" megertem.
Koszi a beszlegetest.
Kellemes hétvégét tovabra is.
Szia
Sus In jos
https://6500rpm.hungarianforum.com
Freddy
újonc
újonc
Freddy


Hozzászólások száma : 14
Points : 14
Join date : 26/06/2010
Age : 37
Tartózkodási hely : Szatmarnemeti

Sport klub Empty
MesajSubiect: Re: Sport klub   Sport klub Icon_minitimeDum Iun 27, 2010 4:11 am

Bocsi srácok hogy bele szolok. De ne kiabáld el hogy nincsenek veszekedések mert mindég lesz valaki akinek nem fog tetszeni valami és lesznek itt is viták. Mióta létezik ez a fórum. van egy hónapja? Mert ha végig nézed az 365hp archívumúat eszre veszed hogy az első majd fel évében minden simán ment.
Úgymond a 365hp a tavaly nem csak egy rendezvényt szervezet úgy az ACR-vel mint az ASK-val ha jobban utánanézel!
Ti mien rendezvényre gondoltatok a "sport klub"-al mit fogtok szervezni?
Sus In jos
http://www.365hp.ro
6500RPM
Admin
6500RPM


Hozzászólások száma : 195
Points : 257
Join date : 03/06/2010
Age : 35
Tartózkodási hely : Szatmárnémeti

Sport klub Empty
MesajSubiect: Re: Sport klub   Sport klub Icon_minitimeDum Iun 27, 2010 4:13 am

Az meglepi lesz Razz,es a meglepetes elveszti erteket ha elolre elmondjak Very Happy elephant
Sus In jos
https://6500rpm.hungarianforum.com
6500RPM
Admin
6500RPM


Hozzászólások száma : 195
Points : 257
Join date : 03/06/2010
Age : 35
Tartózkodási hely : Szatmárnémeti

Sport klub Empty
MesajSubiect: Re: Sport klub   Sport klub Icon_minitimeDum Iun 27, 2010 4:14 am

es nem akarok hallani ezen a forumon tobbet a 365hp-rol,meg meggondoljak hogy irigyek vagyunk rajuk vagy kibeszeljuk oket a hatuk mogott!!!!
Sus In jos
https://6500rpm.hungarianforum.com
Freddy
újonc
újonc
Freddy


Hozzászólások száma : 14
Points : 14
Join date : 26/06/2010
Age : 37
Tartózkodási hely : Szatmarnemeti

Sport klub Empty
MesajSubiect: Re: Sport klub   Sport klub Icon_minitimeDum Iun 27, 2010 4:23 am

Nah úgy legyen sok szerencsét! Csak annyit fűznek meg hozza, hogy nem könnyű barmit is csinálni ebben a kis varosban és láttam mar egy pár bukást ezen a téren lásd. a kultúrházban megrendezett Tuning Show-t.
Sus In jos
http://www.365hp.ro
cri7sti
tag
tag
cri7sti


Hozzászólások száma : 100
Points : 117
Join date : 04/06/2010
Age : 38

Sport klub Empty
MesajSubiect: Re: Sport klub   Sport klub Icon_minitimeDum Iun 27, 2010 4:26 am

mi a tema kicsi csavo?
mit kavarod itt a dolgokat?
kozod van hoza?
Sus In jos
Freddy
újonc
újonc
Freddy


Hozzászólások száma : 14
Points : 14
Join date : 26/06/2010
Age : 37
Tartózkodási hely : Szatmarnemeti

Sport klub Empty
MesajSubiect: Re: Sport klub   Sport klub Icon_minitimeDum Iun 27, 2010 4:35 am

Olvasd vissza!
Nem kavarok semmit!
Csak vélemény volt!
Sus In jos
http://www.365hp.ro
cri7sti
tag
tag
cri7sti


Hozzászólások száma : 100
Points : 117
Join date : 04/06/2010
Age : 38

Sport klub Empty
MesajSubiect: Re: Sport klub   Sport klub Icon_minitimeDum Iun 27, 2010 4:53 am

ok de nem kell tul sokat okoskodni...
meg filozofalni....
Sus In jos
gergo
újonc
újonc
gergo


Hozzászólások száma : 11
Points : 11
Join date : 27/06/2010

Sport klub Empty
MesajSubiect: Re: Sport klub   Sport klub Icon_minitimeDum Iun 27, 2010 6:24 pm

Sziasztok srácok.

Két dolog van, amit, bárki is megharagszik, el kell mondanom:

1. természetesen annyi klubot alapithattok, ahányat akartok. és azt csináltok vele, amit szeretnétek, szabad a vásár mindenkinek. Sok sikert kívánok hozzá, ha úgy érzitek hogy jobbat tudtok csinálni, nyomjátok. Mi akik az ASK-t megalapítottuk (Gergő, Csoma, AttilaBoot és pár "öreg") több éve szervezünk autós rendezvényeket: tereprally, ügyességi, vtm, gyorsulás, és büszkén mondom hogy egyre több komoly dologba tudunk belevágni. Hogy csak egy nagy versenyt szervezünk? Igen, de ott a Realitatea TVtől a Carstyling.ig és a sok külföldi vendégig mindenki ottvan, aki számít. Jövőre több tervünk van, nyugi.

És, mégis ugyanavval a "problémával" küszködtünk mint amivel ti is fogtok: lesz 3 ember aki gondolkodik, tervez, aggódik, és 1O jópofa laza arc, akik majd a rendezvény után pletykálnak, meg ők is elől akarnak lenni, meg interjút adni. Majd, elkezdődnek az okoskodások, és így tovább. Sok sikert hozzá!

2. erről a fórumról is azt tudom írni, hogy sok sikert és sok hozzászólást. De, őszintén: ti azok a srácok vagytok, akik más fórumokon nem tudnak kitűnni. Rólam mindenki tudja, hogy nem vagyok egy bandázós típus, és mint mindig, most is megmondom a frankót: ez a fórum a háromszázhatvanöt hápé klónja: névválasztás, témák, és az arcok is ismerősek. Póló készités, kólázás, kirándulás: ugyanaz mint a háromszázhatvanöt Hápé, legalábbis eddig. De, ugyancsak sok sikert kivánok ehhez is.

Üdv,
Gergő

PS: utólag látom, hogy kitiltjátok a Hápé fórum nevét. Nem egy elegáns gesztus.

Sus In jos
6500RPM
Admin
6500RPM


Hozzászólások száma : 195
Points : 257
Join date : 03/06/2010
Age : 35
Tartózkodási hely : Szatmárnémeti

Sport klub Empty
MesajSubiect: Re: Sport klub   Sport klub Icon_minitimeDum Iun 27, 2010 6:40 pm

Szia
Nah figyu minket nem erdekeltek egyeltaln hogy ti mit csinaltok vagy mondtak nem ertem ti mi a fenenek josztok ide es irogatjatokj a nagy okossagokat ha kivancsiak lennenk a velemenyetekre felkeresnenk.Szoval fejezzetek mar be.Semmi kozotok hozza hogy mi mit tervezunk es mennyit tudunk belole megvalositani.Ezert buktok ti bele mindenbe mert annyira fent hordjatok az orrotokat ,es mindenki mast leneztek.Gergo azert beloled foleg nem neztem volna ki hogy feljosz ide a forumra es teszed a eszed nekunk... nincs mas dolgod? Felnott emberek vagytok mar te is Attila is nem ertem miert pont velunk foglalkoztok.Magyarazatok mar el mi a fene bajotok van velunk???
Sus In jos
https://6500rpm.hungarianforum.com
6500RPM
Admin
6500RPM


Hozzászólások száma : 195
Points : 257
Join date : 03/06/2010
Age : 35
Tartózkodási hely : Szatmárnémeti

Sport klub Empty
MesajSubiect: Re: Sport klub   Sport klub Icon_minitimeDum Iun 27, 2010 6:53 pm

"ez a fórum a háromszázhatvanöt hápé klónja: névválasztás, témák, és az arcok is ismerősek. Póló készités, kólázás, kirándulás: ugyanaz mint a háromszázhatvanöt Hápé, legalábbis eddig" ez a resz tetszik a legjobban ....szoval fegyuk szorol szora ,
1-nevvalasztas:Ha akarod bescannelem a listat amit irtunk a nevekkel es ezt veletlenul valasztotuk,es szerintem semmi koze a 365-hoz,6500rpm az en kocsimrol jutot eszembe mert az annyinal tilt le.
2-temak,menj fel barmeik autos forumra 99% szazalakbe mind utanozza akkor a dragalatos 365-ot mert mindent ok talaltak ki eloszor
3-ismeros arcok. ez mar tenyleg vicces Smile 3bd 365-os tagunk van Tib,freedy,Attila a tobbit lehet lattad varosba vagy mashonnan ismeros:P
4-polo keszites .Ennyira buta nem lehetsz... polo es levono autora ez a legjobb reklam Razz persze hogy csinaltatunk jah es tuti tolletek szedtuk mi is a 4tuning,carstyling.....mindenki mert polot ti csinaltatatok eloszor addig mindenki felpuceron jart
5-kolazas stb,basszus hat ha autoval vagyunk szar ido van kint szerinted egy epeszu ember mit csinal ha akarnak beszelgetni????
Nehogy azt mond hogy a kolazast is a 365talalta ki...
Megertelek hogy nem vagy "bandazos" en se lennek a hejedben...Sad szomoru.
Kellemes napot
Sus In jos
https://6500rpm.hungarianforum.com
DevilR19
tag
tag
DevilR19


Hozzászólások száma : 94
Points : 108
Join date : 04/06/2010
Age : 37

Sport klub Empty
MesajSubiect: Re: Sport klub   Sport klub Icon_minitimeDum Iun 27, 2010 6:56 pm

ez durva lol!
Sus In jos
Continut sponsorizat





Sport klub Empty
MesajSubiect: Re: Sport klub   Sport klub Icon_minitime

Sus In jos
 
Sport klub
Sus 
Pagina 1 din 2Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Sport kormany TYPE-R elado !!!

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
6500RPM :: FONTOS-
Mergi direct la: